Участь студентки Аміни Процун в академічній мобільності за проєктом “There is no planet B” Erasmus+ Youth exchange

Ділимось враженнями нашої студентки Аміни Процун від участі в академічній мобільності за проєктом “There is no planet B” Erasmus+ Youth exchange з 3 по 11 червня у Польщі.
 “Лише позитивні емоції та спогади приходять на думку, коли згадую свій другий проєкт Erasmus+ “There is no planet B” Я знову відкрила для себе багато нових та цікавих знайомств, історій, місць і, найголовніше, розуміння важливості спілкування. Такі можливості справді надихають і дарують спогади на все життя.
Цей незабутній тиждень пройшов у компанії неймовірних учасників з: 🇺🇦, 🇵🇱, 🇨🇿, 🇱🇹, 🇪🇸, 🇮🇹, 🇹🇷.
Спілкування з такими крутими та цікавими людьми з різних культур розширило мої горизонти та розуміння світу Цей проєкт став для мене справжнім джерелом натхнення та нових вражень! Окрім цікавих і корисних воркшопів, лекцій та дебатів, ми мали поїздку до Morskie Oko та Tarnów – неймовірно гарних місць із багатою історією. Я вдячна за цю неймовірну можливість і з нетерпінням чекаю нових пригод у рамках Erasmus+”.