![](http://kiis.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/31/photo_2024-03-28_12-58-58-300x225.jpg)
21 березня 2024 року кафедра комп’ютерної інженерії та інформаційних систем здавала макулатуру в рамках благодійної акції Хмельницького національного університету – виручені кошти від здачі макулатури підуть на потреби Збройних сил України.
Оскільки благодійна акція організована нашим студентським самоврядуванням в форматі челенджу, тому передали естафету по збору макулатури кафедрі комп’ютерних наук.