Стартова зустріч за проєктом NAWA Education for Green Transition (NAWA GTUA-EDU) у Вроцлавському університеті науки і технологій (Вроцлавській політехніці)

Команда Хмельницького національного університету у складі докторки технічних наук, професорки, завідувачки кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем Тетяни Говорущенко, докторки філософії, доцентки кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем Ольги Павлової та кандидатки технічних наук, доцентки, доцентки кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем Ірини Засорнової розпочала роботу над новим проєктом NAWA Education for Green Transition (NAWA GTUA-EDU), який є синергетичним продовженням успішно завершеного проєкту NAWA Green Transitions in Ukrainian Universities. Координатором проєкту знов виступив Wrocław University of Science and Technology.
Зокрема, 11-15 березня 2024 року відбулась стартова зустріч за проєктом NAWA Education for Green Transition (NAWA GTUA-EDU) у Вроцлавському університеті науки і технологій (Вроцлавській політехніці), в якій взяли участь Тетяна Говорущенко та Ольга Павлова.
На стартовій зустрічі були обговорені завдання та активності проєкту, зокрема, покращення розроблених у попередньому проєкті зелених стандартів, забезпечення якості освітінх програм в контексті зелених трансформацій тощо. Обговорювались також роль української вищої освіти у зеленій трансформації та у досгяненні Цілей сталого розвитку ООН 2030. Наприкінці зустрічі команда кожного з університетів-партнерів представила роль свого університету у зеленій трансформації в форматі pecha kucha (https://www.pechakucha.com/).
В результаті стартової зустрічі команда Хмельницького національного університету отримала нові завдання та сформувала нові ідеї, які будуть втілюватись протягом виконання проєкту у 2024 році.