Кафедра комп'ютерної інженерії та інформаційних систем, Хмельницький національний університет
Кафедра комп'ютерної інженерії та інформаційних систем, Хмельницький національний університет

Участь у міжнародному проєкті «Перехід до екотуризму на природоохоронних територіях через тлумачення спадщини»

Нещодавно наша студентка Валерія Швайко стала учасницею освітнього туру заповідними територіями в Українських Карпатах у рамках міжнародного проєкту «Перехід до екотуризму на природоохоронних територіях через тлумачення спадщини».
«Це було насичені 4 дні, сповнені новими локаціями та знаннями. Кожного дня ми відвідували по одному з візит центрів національних природних парків.
В перший день відвідали НПП Гуцульщина, де ми мали змогу не лише послухати про цікавинки парку, а й відвідати кінний центр Гуцулик, мета якого відродити одноймену українську породу коників.
Другий день був присвячений НПП Верховинський, де ми змогли прогулятися еко-стежкою, побачити деякі рідкісні рослини і почути спів червонокнижних птахів. Окрім цього, начальник наукового відділу НПП Верховинський, Ярослав Зеленчук, провів екскурсію у своєму приватному музеї та показав свою колекцію старовинних речей гуцульщини.
У третій день ми відвідали візит центр НПП Вижницький і хоч нас дістала погана погода, ніщо не зупинило дізнатись більше про цілющі джерела на території парку.
Кінець нашого туру був у візит-цетрі НПП Карпати. Важливо було почути не лише про популярність парку, а й проблеми через які він з цим стикається.
Впродовж усіх днів, ми також слухали лекції від Міхала Медека, директора Чеського інституту інтерпретації спадщини, який поділився знаннями про інтерпретаційні медіа та як використовувати інформаційні носії для екопросвітницької роботи.
Це була насичена та повна спогадів подорож, але зовсім скоро наступний етап – Весняна сесія Міжнародної Карпатської школи у травні» – поділилась досвідом Валерія.
Translate »
Перейти до вмісту