Участь у звітній зустрічі ІТ-Кластеру м.Хмельницького

Завідувач кафедри КІІС професор Тетяна Говорущенко та доцент Ольга Павлова сьогодні відвідали звітну зустріч ІТ-Кластеру м.Хмельницького, партнерів кафедри КІІС.

Під час зустрічі було підведено підсумки 2023 року – заходи, співпраця, волонтерство.

У 2023 році ІТ-Кластером м.Хмельницького було проведено:

✔️8 гостьових лекцій для студентів КІІС від представників ІТ-Компаній міста Хмельницького в рамках навчальних дисциплін;

✔️хакатон «Інновації для перемоги», у якому взяла участь команда студентів кафедри КІІС;

✔️дві ярмарки вакансій для студентів Хмельницького національного університету;

✔️два практичних воркшопи «Збираємо пташку», у яких взяли участь студенти кафедри КІІС;

✔️благодійний забіг «Біжимо заради перемоги», до якого студенти КІІС долучилися і як учасники, і як волонтери.

Також обговорили перспективи та напрямки подальшої співпраці та спільні заходи на 2024 рік.
Заплановано новий формат проведення заходів – Innovation Week, який відбудеться у квітні.

Нагадаємо, що ГО ІТ-Кластер м.Хмельницького, як і компанії, які входять до нього, є базами практики для студентів спеціальностей «Комп‘ютерна інженерія» та «Інформаційні системи та технології» та запрошує студентів до проходження практики у 2024 році.