Кафедральний тренінг “Проблемно (проєктно)-орієнтоване навчання для покоління Z”

10 січня 2024 року в рамках поширення результатів проєкту ERASMUS+ MOVEx професор Тетяна Говорущенко та доцент Єлизавета Гнатчук провели для викладачів кафедри КІІС ХНУ (Комп’ютерна Інженерія ХНУ) цікавий тренінг “Проблемно (проєктно)-орієнтоване навчання для покоління Z” на основі матеріалів та знань, отриманих під час навчального візиту до Вроцлавської політехніки.
Тренінг складався з двох частин – особливості покоління Z (покоління наших сьогоднішніх студентів) та проблемно (проєктно)-орієнтоване навчання, під час кожної з яких відбувалась командна робота, дискусії, ігри, застосовувався онлайн-сервіс для проведення опитувань Mentimeter.
Під час тренінгу викладачі кафедри КІІС не тільки отримали нові знання щодо підходу проблемно (проєктно)-орієнтоване навчання, але й покращили свої soft skills. Отримані під час тренінгу знання та навички допоможуть викладачам краще розуміти студентів, а також дадуть змогу переосмислити організацію освітнього процесу із застосуванням активних та інтерактивних методів навчання.