Участь завідувача кафедри КІСП Говорущенко Т.О. у 3-ій координаційній зустрічі з проекту ERASMUS+ HRLAW у м.Стокгольм (Швеція)

1-5 жовтня 2018 року у Королівському технологічному університеті KTH (м.Стокгольм, Швеція) відбулась 3-я координаційна зустріч з поточного проекту ERASMUS+ 573861-EPP-1-2016-1-EE-EPPKA2-CBHE-JP “European Human Rights Law for Universities of Ukraine and Moldova” – ERASMUS+ HRLAW, в якій Хмельницький національний університет представили завідувач кафедри комп’ютерної інженерії та системного програмування Говорущенко Тетяна Олександрівна та доцент кафедри міжнародних відносин та туризму Герц Алла Анатоліївна.

В перший день координаційної зустрічі відбувся круглий стіл з співробітниками Королівського технологічного університету, а також екскурсія територією та приміщеннями KTH Університету.

В другий день зустрічі співробітники Королівського технологічного університету представили Стратегію діяльності Університету, Стратегію діяльності Студентського омбудсмена та Кодекс академічної доброчесності, прийнятий у КТН. Завідувач кафедри КІСП Т. О. Говорущенко представила результати проведеного SWOT-аналізу щодо необхідності Студентського омбудсмена, Кодекса академічної доброчесності та Комісії з академічної етики в українських університетах, а також розповіла про процес затвердження Офісу студентського омбудсмена в Хмельницькому національному університеті.

В третій день координаційної зустрічі завідувач кафедри КІСП Т. О. Говорущенко представила особливості процесу затвердження Кодекса академічної доброчесності та Комісії з академічної етики в Хмельницькому національному університеті. Доцент кафедри міжнародних відносин та туризму А. А. Герц презентувала робочу програму та навчальний посібник з навчальної дисципліни “Права людини, сексуальна орієнтація та гендерна рівність”, призначений для студентів освітнього рівня “Доктор філософії”.

В четвертий та п’ятий дні координаційної зустрічі Т. О. Говорущенко та А. А. Герц взяли участь у навчальному семінарі “Enhancing Engineering Education and implementing CDIO framework for ICT programmes”.