Кафедра комп'ютерної інженерії та інформаційних систем, Хмельницький національний університет
Кафедра комп'ютерної інженерії та інформаційних систем, Хмельницький національний університет

День відкритих дверей

19 квітня 2018 року кафедра комп’ютерної інженерії та системного програмування Хмельницького національного університету гостинно відчинила свої двері для учнів 9-11-х класів Хмельницької гімназії №2 в рамках Тижня математики та інформатики (за сприяння вчителя інформатики Хмельницької гімназії №2 Павлової О.О.).

Під час екскурсії кафедрою школярам продемонстрували сучасні та комфортні лабораторії кафедри, в яких відбувається навчальний процес за спеціальністю «Комп’ютерна інженерія».

 

 

Після екскурсії лабораторіями кафедри школярам було запропоновано спробувати запрограмувати роботизовані системи на основі програмованого конструктора LEGO Mindstorms.

 

 

Школярам дуже сподобався організований захід, вони жваво реагували на запропоновані цікаві завдання, висували цікаві ідеї щодо програмування роботів, задавали багато запитань щодо вступу на спеціальність «Комп’ютерна інженерія» Хмельницького національного університету, оскільки зрозуміли, що навчатись на цій спеціальності – не тільки престижно, але й дуже цікаво!

 

Translate »