Установчі збори проекту KTU (Грац, Австрія – 24-26 лютого 2014 р.)

24-26 лютого 2014 року в Університеті прикладних наук (FH JOANNEUM, Graz, Austria) відбулась установча зустріч учасників міжнародного TEMPUS проекту KTU (Knowledge Transfer Unit – From Applied Research and Technology-Entrepreneurial Know-How Exchange to Development of Interdisciplinary Curricula Modules 544031-TEMPUS-1-2013-1- AT-TEMPUS-JPHES). Учасниками зустрічі проведено презентацію вищих навчальних закладів, робочих груп з розроблення стратегії та заснування центрів трансферу знань в університетах України.

Разом з координаторами проекту від Європейського союзу та України визначено та обговорено основні задачі, сфери відповідальності, форми залучення до роботи студентів та аспірантів.

Під час візиту, було проведено ряд зустрічей з працівниками університету FH Joanneum. Доповідачі поділилися досвідом налагодження взаємодії між академічними установами та індустріальними партнерами. Особливу зацікавленість учасників викликали результати роботи дослідницьких колективів університету FH Joanneum, а також розробки студентів.