Відкрита лекція на тему «Академічна доброчесність. Пошук наукової інформації» для успішного написання кваліфікаційної роботи магістра

10 квітня здобувачі освітніх програм 126-Інформаційні системи і технології та 123-Комп‘ютерна інженерія та програмування магістерського рівня відвідали наукову бібліотеку ХНУ.

Працівники бібліотеки провели для студентів цікаву та пізнавальну лекцію на тему «Академічна доброчесність. Пошук наукової інформації» для успішного написання кваліфікаційної роботи магістра.

Кафедра КІІС та здобувачі вдячні адміністрації та працівникам бібліотеки за підтримку та проведення таких заходів.