Зустріч робочої групи проєкту NAWA Green Transition in Ukrainian Universities

В рамках спільного українсько-польського проєкту NAWA Green Transition in Ukrainian Universities сьогодні відбулася зустріч робочої групи проєкту від Хмельницького національного університету у складі завідувача кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем професора Тетяни Говорущенко, доцента Ірини Засорнової, старшого викладача Ольги Павлової та Ректора Хмельницького національного університету Сергія Матюха з представниками офісу «Розумне довкілля Хмельницький».

На зустріч завітали керівник проєкту “Розумне Довкілля. Хмельницький”, заступник директора ХКП “Спецкомунтранс” Іван Підопригора та фахівчиня із зв’язків з громадськістю та пресою проєкту “Розумне Довкілля. Хмельницький” Світлана Каритун, які є випускниками Хмельницького національного університету.

Обговорили проект Зеленого стандарту та модель Зеленого кампусу для Хмельницького національного університету та перспективи і напрямки подальшої співпраці між Університетом та офісом «Розумне довкілля».
Нагадаємо, що напередодні було підписано Угоду про співпрацю між Хмельницьким національним університетом та офісом «Розумне довкілля».