28 травня 2024 року під час засідання Наглядової ради Хмельницького національного університету відбулось відкриття коворкінг-центру “Навчання без обмежень” (ауд. 1-210), який був облаштований в рамках Міжнародного проєкту ERASMUS+ SMART-PL за підтримки Хмельницького національного університету (згідно із наказом ректора №111-АГ від 06.11.2023 р.).
У коворкінг-центрі доступне сучасне унікальне обладнання, отримане Хмельницьким національним університетом під час виконання Міжнародного проєкту ERASMUS+ SMART-PL «Students’ Personalised Learning Model, Based on the Virtual Learning Environment of Intellectual Tutoring «Learning with No Limits» / Персоналізована модель навчання студентів на основі віртуального навчального середовища інтелектуального наставництва «Навчання без обмежень»: конференц-камера 4K Dual lens PTZ Conferencing Camera with Scalable Speakerphone for Mid to Large Rooms AVer VC550, принтер та дисплей Брайля, телевізор TCL 65P615, інтерактивна дошка Interactive pannel 75” з проєктором Acer XD1320Wi (DLP, WXGA, 4000 LED lm, LED) WiFi, ноутбуки Laptop 13.3 / Intel Core i7/1165G7 та Laptop 15,6/ IntelCore i15, роутер та точка доступу Ubiquity Wifi 6, друкувальна станція Xerox c7125.
Хмельницький національний університет, в рамках співфінансування проєкту ERASMUS+ SMART-PL, виконав ремонтні роботи в аудиторії 1-210, відведеній під коворкінг-центр, придбав сучасні меблі та додаткове обладнання (проєктор, екран з пультом керування, дублюючі монітори тощо).
Коворкінг-центр “Навчання без обмежень”, створений для здобувачів та викладачів, буде використовуватись для проведення консультацій з питань інклюзивної освіти для адміністративного та педагогічного персоналу з метою підвищення їх компетентності при роботі зі здобувачами з особливими освітніми потребами, для проведення зустрічей студентів, викладачів, роботодавців та представників відділу забезпечення якості вищої освіти ХНУ з метою обговорення змін в освітньому процесі, спрямованих на персоналізацію вищої освіти, а також для проведення інших освітніх та наукових активностей.