Захист кваліфікаційних робіт бакалаврів освітніх програм «Компʼютерна інженерія та програмування» та «Інформаційні системи та технології»

Вітаємо наших бакалаврів освітніх програм «Компʼютерна інженерія та програмування» та «Інформаційні системи та технології» з успішним захистом кваліфікаційних робіт.
Слід відзначити, що чотири роботи, три з яких є комплексним проєктом, виконувались у рамках проєкту NAWA Edu-GTUA.
Студентами було розроблено мікроконтролерну система моніторингу компонентів довкілля та програмно-апаратний засіб для керування параметрами мікроклімату теплиці.

Бажаємо нашим бакалаврам наснаги та успішного складання вступних іспитів до магістратури!