Кафедра комп'ютерної інженерії та інформаційних систем, Хмельницький національний університет
Кафедра комп'ютерної інженерії та інформаційних систем, Хмельницький національний університет

В рамках програми міжнародної академічної мобільності  з 1.03.23 по 12.03.23 гарант ОП «Інформаційні системи та технології», доцент кафедри КІІС Гнатчук Єлизавета та здобувачі гр. ІСТ-20-1 Богуш Галина  та гр.КІ2-20-1 Швайко Валерія отримали міжнародний досвід на тему «Управління проєктами та формування практичних навичок в розробці власних проєктів в межах навчальних дисциплін» у Вищій школі економіки в м.Прага, Чеська республіка на факультеті інформатики та статистики.

В рамках програми міжнародної академічної мобільності було відвідано тренінги по управлінню проєктами та взято участь у практичних воркшопах в складі міжнародної команди з учасниками з Грузії, Албанії, Туреччини та Чехії.

Також була можливість відвідати екскурсію чеського філіалу Данської  ІТ-компанії ITM8. Там учасники познайомились  з менеджерами та технічним персоналом, було проведено декілька кар’єрних консультацій для здобувачів – як шукати роботу, де зареєструватись для пошуку роботи, як складати резюме та поводитись на співбесіді.

Слід зазначити, що консультації проводила випускниця кафедри КІІС 2017 року Репушанська Марія.

Отриманий досвід буде імплементовано в освітні програми «Інформаційні системи та технології» та «Комп’ютерна інженерія та програмування»

 

 

Translate »