22-24 березня 2023 року кафедрою комп’ютерної інженерії та інформаційних систем був проведений 4-й міжнародний Воркшоп  “Intelligent Information technologies and systems of information security” IntelITSIS-2023. У воркшопі взяли участь представники 71 інституції – 27 університетів світу (Велика Британія, США, Австрія, Словаччина, Чехія, Польща, Естонія, Німеччина, Єгипет, Алжир, Казахстан, Киригзстан), 4 індустріальні партнери з Ізраїлю, Канади, Мальти, Швейцарії, 4 українські індустріальні партнери, 36 українських університетів.
На воркшоп було подано 131 роботу, Міжнародним програмним комітетом було відібрано для представлення на воркшопі 55 робіт. Таким чином, рівень прийняття склав 42%.
Воркшоп складався з пленарного засідання, секційних засідань (3 секції) та закриття. Воркшоп був проведений з використанням платформи Zoom.
Всім спікерам Воркшопу були підготовлені та надіслані сертифікати. На закритті конференції спеціальними сертифікатами були відзначені кращі доповіді.