Бекенд-курс із вивчення фреймворку Laravel

Запрошуємо студентів спеціальностей «Комп‘ютерна інженерія» та «Інформаційні системи та технології», яким цікава Веб-розробка, на безкоштовний бекенд-курс із вивчення фреймворку Laravel мовою програмування PHP ?‍???‍?

Курс вестиме професіонал-практик Senior Laravel Engineer, засновник веб-студії NickStudio,

Микола Якубина.
Місце проведення: IHUB Khm та online
❗️Увага ❗️ Курс розрахований для студентів, які вже мають певні навики веб-розробки (не для новачків)
? Що потрібно вже вміти/знати:
– основи веб-розробки(html, css, js, jQuery, Ajax, Bootstrap);
– вміти працювати з IDE PHP Storm (чи іншим);
– знати, що таке локальний сервер;
– основи ООП та MVC архітектури;
– бажано ознайомитись наперед із статтями про Laravel та сферами його застосування.
Студенти, які успішно завершать курс, будуть запрошені на практику на реальні проекти.