Вебінар від Міжнародної молодіжної компанії AIESEC

25 листопада 2020 року, здобувачі освітньо-наукових програм ‘Комп’ютерна інженерія’ 3-го рівня та ‘Комп’ютерна інженерія та програмування’ 2-го рівня, освітньо-професійних програм ‘Комп’ютерна інженерія та програмування’, ‘Інформаційні системи та технології’ 1-го рівня Хмельницького національного університету мали змогу відвідати цікавий вебінар від Міжнародної молодіжної компанії AIESEC (https://aiesec.ua/).
Представники компанії розповіли про можливості академічної мобільності для студентів в рамках волонтерських стажувань. Учасниця програми, студентка з м.Івано-Франківськ, Аліна Хміль поділилась власним досвідом, а також мотивуючими світлинами із минулорічного стажування в Туреччині.
Всі присутні здобувачі відзначили величезну корисність представлених можливостей інтернаціоналізації! Сподіваємось, що отриманою інформацією наші здобувачі скористаються вже у найближчому майбутньому ?