Форумі “Синергія: ВНЗ та ІТ-бізнес”

Завідувач кафедри комп’ютерної інженерії та системного програмування Говорущенко Т.О. взяла участь у форумі “Синергія: ВНЗ та ІТ-бізнес”, який проводився у Києві асоціацією “ІТ України”.

В рамках форуму Т. Говорущенко взяла участь у панельних дискусіях: “ІТ-освіта та людський капітал: як підвищити ефективність системи ІТ-освіти для розвитку індустрії”, “Роль бізнесу у формуванні професійних стандартів та міжнародний досвід”.

Крім цього, Т. Говорущенко взяла активну участь в обговоренні уніфікованих вимог та рекомендацій галузі інформаційних технологій до ІТ-фахівців junior-рівня.