Дні відкритих дверей ІТ-компаній, що входять до Хмельницького ІТ кластеру

Протягом 4-15 червня 2019 року ІТ-компанії, що входять до Хмельницького ІТ кластеру, гостинно відчиняли свої двері для всіх охочих. Звісно ж, студенти спеціальності “Комп’ютерна інженерія” та викладачі кафедри комп’ютерної інженерії та системного програмування Хмельницького національного університету не могли пропустити такої події! Ми відвідали всі 5 ІТ-компаній, які оголосили про День відкритих дверей – Outsourcing Team, STfalcon.com, Avivi, Web System Solutions, GMHOST. І кожна компанія показала нашим студентам щось нове і цікаве!

Так, у Outsourcing Team студентів познайомили із командою, розповіли їм про компанію та про проекти, які реалізуються. Команда Outsourcing Team підготувала маленький інтерактив для відвідувачів – всі відвідувачі розділились на команди, які розробляли власний проект за певними завданнями та представляли його, а переможців (наші студенти, між іншим! ? ) нагородили квитками у кіно!

У STfalcon.com відвідувачам розповідали про можливості в ІТ, познайомили з місією компанії, її напрямами роботи і клієнтами, а також розповідали про старт в ІТ з нуля в ІТ Академія від Stfalcon. Найактивнішим гостям команда STfalcon.com подарувала свої стікери з тематикою гри престолів та брендові шкарпетки.

“Місія Аvivi – допомогти людям заробляти більше з CRM” – девіз команди ІТ-компанії Аvivi. На дні відкритих дверей компанія познайомила відвідувачів із своєю командою, розповіла, чим вони відрізняються від інших, поділилась власними історіями успіху.

Компанія Web System Solutions розповіла відвідувачам про IT-сферу та напрямки роботи у ній.

Працівники компанії GMHOST розповідали про історію компанію, про послуги, які надаються компанією, та про технічний майданчик дата-центру. Наші студенти мали можливість побувати всередині майданчика з серверами, де їм розповіли про те, як влаштована інфраструктура дата-центру: живлення, охолодження, зв’язок та за рахунок чого досягається безперебійність роботи серверів. Також були обговорені сучасні тенденції бережливого ставлення до навколишнього середовища та екології в цілому. В кінці екскурсії була проведена вікторина, і найактивніші отримали подарунки від компанії.

Дякуємо всім ІТ-компаніям, які відкрили для нас свої двері! Дякуємо нашому незмінному партнеру, Хмельницький ІТ кластер, за чудову можливість студентам поринути у реальний світ ІТ! Особливо приємно, що серед засновників ІТ-компаній, серед спікерів, які виступали перед студентами, а також серед найуспішніших працівників ІТ-компаній ми зустріли знайомі обличчя – найкращих випускників спеціальності “Комп’ютерна інженерія” Хмельницького національного університету, якими ми завжди пишаємось!!!