Захист проектів студентів 2-го курсу спеціальності «Комп’ютерна інженерія»

6 червня 2019 року відбувся захисту проектів студентів 2-го курсу спеціальності «Комп’ютерна інженерія» Хмельницького національного університету.

Студенти демонстрували результати свої піврічної роботи в напрямку розробки програмного забезпечення (фреймворк .NET із застосуванням технології Entity Framework, мова програмування C#).

Важливим аспектом в реалізації проекту було застосування принципів дизайну UI/UX при побудові інтерфейсів користувача.

В заході брали участь проекти:

• «Lets Travel» ( студентка Янчук О. – додаток для подорожування);
  • «Mendo» ( студент Давидюк К. – додаток придбання книг);
  • «Bookstore» ( студентка Талапчук С. – додаток придбання книг);
  • «Foxmail» ( студентка Сахнюк В. – додаток онлайн-клієнт пошти);
  • «Alpha Posht» (студент Гладкий О. – – додаток онлайн-клієнт пошти);
  • «Yee rook» ( студент Ковтонюк М. – додаток для організації та відвідування концертів музичних виконавців);
  • «Football» ( студент Грущук І. з проектом організації футбольних турнірів).

В кінці заходу було проведено голосування на найкращий проект в номінації краща презентація/проект. За кількістю голосів одногрупників, перемогу серед проектів отримав студент Грущук І. з проектом «Football». Студент отримав не лише підтримку та оплески залу, а й заохочувальний приз.

На заході також був присутній представник ІТ  – Вадим Мельник ( Animal-id), випускник спеціальності КІ 2014 року. Гість високо оцінював проекти та презентації студентів.

Організатор івенту – викладач кафедри КІСП Лисенко С.М.