Моніторинг результатів Міжнародного проекту Erasmus+ HRLAW

5 вересня 2019 року в Національному аерокосмічному університеті ім. М. Є. Жуковського “ХАІ” (м.Харків) представниками Національного Еразмус-офісу в Україні (NEO) було проведено моніторинг результатів Міжнародного проекту Еразмус+ № 573861 «Європейське законодавство в сфері прав людини для університетів України та Молдови» (Erasmus+ HRLAW).
Результати роботи команди Хмельницького національного університету на вищезазначеному заході представляла завідувач кафедри комп’ютерної інженерії та системного програмування, д.т.н, проф. Говорущенко Т.О.
Під час проведення моніторингу Говорущенко Т.О. презентувала напрацювання по всіх 7 робочих пакетах проекту, висвітлила всі основні напрацювання команди Хмельницького національного університету, а також відзначила вагомий вплив проекту Erasmus+ HRLAW на позитивні зміни як на особистісному, так і на інституціональному рівні, а також на сферу вищої освіти та на розвиток суспільства.
Представники NEO та представники університетів-партнерів відзначили високу готовність команди ХНУ до моніторингу, а також відзначили високий рівень результатів проекту Erasmus+ HRLAW.