Кафедра комп'ютерної інженерії та інформаційних систем, Хмельницький національний університет
Кафедра комп'ютерної інженерії та інформаційних систем, Хмельницький національний університет

Другий хакатон “Від ідеї до стартапу” проведено!

 

2 грудня 2020 року, кафедра комп’ютерної інженерії та системного програмування Хмельницького національного університету за підтримки Хмельницького ІТ кластеру та Громадської організації “УКРАЇНСЬКЕ НАУКОВО-ОСВІТНЄ ІТ ТОВАРИСТВО” провела другий хакатон “Від ідеї до стартапу“, в якому взяли участь 4 команди школярів.
Хакатон проводився з дотриманням карантинних норм – кожна окрема команда з 2-5 чоловік з однієї школи працювала в окремій аудиторії, зустрічались команди між собою лише в Зумі.
В команд було півтори години на підготовку презентації своєї ідеї. Під час підготовки з командами працювали наші ментори (студенти освітніх програм “Комп’ютерна інженерія та програмування”, “Інформаційні системи та технології” ХНУ, які мають досвід участі у різноманітних хакатонах та конкурсах).
Після інтенсивної роботи над презентаціями, команди зустрілись в Зумі, де перед іншими учасниками хакатону та членами журі представляли свої ідеї.
Команда Web Monsters (ЗОШ №25) представила проєкт WebFrameWork.
Команда Helpers (НВК №2) представила соціальний проєкт “OldHelper”, спрямований на допомогу в користуванні гаджетами літнім людям.
Команда Surfers (НВК №4) представила соціально-екологічний проєкт “EcoPoints”, присвячений розробленню телеграм-боту для сортування сміття.
Команда FutTech (НВК №4) представила актуальний за умов пандемії проєкт “Doctor Diagnostic”.
Знову хочемо відзначити високу активність всіх учасників та журі хакатону, які влаштували справжній батл, справжню дискусію по кожній із запропонованих ідей!
Всі проєкти оцінювались журі, до складу якого входили викладачі кафедри КІСП (5 чоловік) та студенти освітніх програм “Комп’ютерна інженерія та програмування”, “Інформаційні системи та технології” ХНУ (10 чоловік) – так, в журі переважали студенти, адже ми – за студентоцентризм.
Проєкти оцінювались за наступними критеріями:
  •  новизна ідеї;
  •  креативність ідеї;
  •  актуальність рішення;
  • конкурентна перевага рішення;
  • монетизація.
В результаті оцінювання та обговорення переможцями стали:
  • 1-е місце ??? – команда FutTech;
  • 2-е міcце ? – команда Surfers;
  • 3-є місце ? – команда Helpers!

Команда FutTech за 1-е місце в хакатоні була нагороджена грошовим призом у розмірі 500 грн! ???

Дякуємо Інні Мігуновій за підтримку наших ідей та формування команди! Дякуємо вчителям НВК №4 та НВК №2 за класну підготовку дійсно потужних команд! Дякуємо нашим споносорам! Дякуємо нашим найактивнішим студентам, які сьогодні були прекрасними менторами та суворими суддями – Ви знаєте, як ми любимо Вас, наш неперевершений актив!

До речі, наші ментори-судді сьогодні також були нагороджені сертифікатами.

Дякуємо учасникам нашого сьогоднішнього хакатону за неймовірно цікаві та класні проєкти!
Чекаємо Вас на навчання на освітні програми “Комп’ютерна інженерія та програмування”, “Інформаційні системи та технології” ХНУ, де Ви зможете розвинути і втілити у життя всі свої ідеї!
Ну а решту активних, ініціативних та креативних школярів запрошуємо до участі в наших наступних хакатонах!
Зважаючи на складні умови, спричинені пандемією, ми, на жаль, не можемо запросити Вас всіх і одразу, тому чекайте запрошення для Вашої школи!

 

Translate »