Майстер-клас з Front End

Шановні студенти освітніх програм ‘Комп’ютерна інженерія та програмування’ і ‘Інформаційні системи та технології’!
3 грудня 2020 року, о 15.00 ми знову запрошуємо всіх активних та креативних на черговий цікавий івент, пов’язаний із веб-розробкою, на якому будемо в режимі реального часу «оживляти» сайт, дизайн якого розробив наш Олександр Забавський.
Зверніть увагу, що цього разу захід відбуватиметься тільки в офлайн – в iHUB (ТЦ “Монблан”)!!!
Спікером івенту буде професіонал-практик, фронтенд-розробник із 7-річним досвідом веб-розробки, засновник та СЕО ІТ Aкадемії Комп’ютерна академія Hashtag Хмельницький
Дмитро Пиріжок.
З собою потрібно мати ноутбуки, будемо вчити верстку на препроцесорах.
Нетворкінг та coffee-break зі смаколиками включено
Чекаємо вас в четвер, 3.12.20 о 15.00, буде мегацікаво і суперкорисно!