Майстер-клас із серії «Students4Students» з ретушування та світлової корекції фотографій

Наші найкращі та найактивніші, енергійні та невтомні студенти освітніх програм ‘Комп’ютерна інженерія та програмування’ і ‘Інформаційні системи та технології’ ХНУ не погодились із переносом п’ятниці на четвер і вимагають від нас ще івент і на п’ятницю!
Пропонуємо цікавий воркшоп та майстер-клас із серії «Students4Students» з ретушування та світлової корекції фотографій, створення цифрового контенту для сайтів та соцмереж від студентки 2-го курсу освітньої програми ‘Комп’ютерна інженерія та програмування’ ХНУ, фотографа-фрілансера Софії Кравчук.
В п’ятницю, 4 грудня 2020 року, о 15.00 ми запрошуємо всіх активних та креативних на черговий цікавий івент – в iHUB (ТЦ “Монблан”) та в Zoom (для немісцевих)!