Front End MasterClass & Workshop проведено!

3  грудня 2020 року, відбувся цікавий івент в IHUB Khm для студентів освітніх програм ‘Комп’ютерна інженерія та програмування’ та ‘Інформаційні системи та технології’ ХНУ, а також для бажаючих школярів 10-11-х класів – мегакорисний Front End MasterClass & Workshop від запрошеного гостя, професіонала-практика Дмитра Пиріжка, фронтенд-розробника із 7-річним досвідом веб-розробки, засновника та СЕО ІТ Aкадемії Комп’ютерна академія Hashtag Хмельницький.
На івенті всі зарядились смачненьким фудкортом?☕, енергією ⚡ та отримали дозу позитиву від атмосфери заходу ??
Дякуємо спікеру Дмитру Пиріжку.
❗❗❗Ну і coming soon, як завжди!!! Так, у вівторок, 8 грудня 2020 року о 15.00 наш запрошений спікер Дмитро Пиріжок чекатиме в IHUB Khm студентів освітніх програм ‘Комп’ютерна інженерія та програмування’ та ‘Інформаційні системи та технології’ ХНУ, а також бажаючих школярів 10-11-х класів, на Front End MasterClass & Workshop 2.0!!! ❗❗❗
Крім цього, чекайте оголошень та запрошень на івент в наступну п’ятницю – ми знов плануємо крутий захід! Приходьте, долучайтесь, ми завжди Вам раді! ???
Наступний тиждень обіцяє бути мегапродуктивним… ???