Хакатон “Від ідеї до стартапу”

Сьогодні, 7 листопада 2020 року, кафедра комп’ютерної інженерії та системного програмування (Комп’ютерна Інженерія ХНУ) Хмельницького національного університету за підтримки Хмельницький ІТ кластер  та Громадська організація  провела перший  хакатон “Від ідеї до стартапу“, в якому взяли участь 5 команд школярів та 1 команда студентів-першокурсників ХНУ (освітня програма “Комп’ютерна інженерія та програмування”).

Хакатон  проводився з дотриманням карантинних норм – кожна окрема команда з 4-5 чоловік з однієї школи (університету) працювала в окремій аудиторії, зустрічались команди між собою лише в Зумі. В команд було дві години на підготовку презентації своєї ідеї.

Під час підготовки з командами працювали наші ментори (студенти освітніх програм “Комп’ютерна інженерія та програмування“, ХНУ, які мають досвід участі у різноманітних хакатонах та конкурсах).

Після двохгодинної роботи команди зустрілись в Зумі, де перед іншими учасниками хакатону та членами журі представляли свої ідеї.

Команда ITNavy (колегіум №16) представила ідею сервісу Lingvik для вивчення іноземної мови.

Команда WyEco (НВК №10) представила соціально-екологічний проєкт “Енергія майбутнього“.

Команда SmartTeam (ЗОШ №12) представила соціальний профорієнтаційний проєкт “Майбутня професія“.

Команда OrionTeam (ХНУ) представила актуальний за умов пандемії проєкт “Смарт-рукавичка“.

Команда EVENUM (колегіум №16) представила потужний комерційний проєкт “Захист майбутнього“.

Команда Hidden Leaf Village (НВК №10) представила ідею сервісу Gramophone для вибору та відтворення аудіокнижок з використанням смартфону.

Хочемо відзначити високу активність всіх учасників хакатону, які влаштували справжній батл, справжню дискусію по кожній із запропонованих ідей! ? Всі проєкти оцінювались журі, до складу якого входили викладачі кафедри КІСП (4 чоловіки) та студенти освітніх програм “Комп’ютерна інженерія та програмування”, “Інформаційні системи та технології” ХНУ (4 чоловіки) ?.

Проєкти оцінювались за наступними критеріями:

1.  новизна ідеї;
  2.  креативність ідеї;
  3.  актуальність рішення;
  4.  конкурентна перевага рішення;
  5.  монетизація.

В результаті оцінювання та обговорення переможцями стали:

• 1-е місце ??? – команда EVENUM;
  • 2-е міcце ? – команда ITNavy;
  •  3-є місце?– команда OrionTeam!

Команда EVENUM за 1-е місце в хакатоні була нагороджена грошовим призом у розмірі 500 грн! ?

Дякуємо Ірині Стукаловій  за підготовку двох команд-переможців! Дякуємо Оксані Савіцькій та Інні  Стащук  за підготовку команд-учасників! Дякуємо нашим спонсорам! Дякуємо нашим найактивнішим студентам, які сьогодні були прекрасними менторами та суворими суддями! ? ❤️❤️❤️ Дякуємо учасникам нашого сьогоднішнього хакатону за неймовірно цікаві та класні проєкти!

Чекаємо Вас на навчання на освітні програми “Комп’ютерна інженерія та програмування”, “Інформаційні системи та технології” ХНУ, де Ви зможете розвинути і втілити у життя всі свої ідеї! ?‍??‍??‍? Ну а решту активних, ініціативних та креативних школярів запрошуємо до участі в наших наступних хакатонах (coming soon… ?) !

Зважаючи на складні умови, спричинені пандемією, ми, на жаль, не можемо запросити Вас всіх і одразу, тому чекайте запрошення для Вашої школи!”