Кафедра комп'ютерної інженерії та інформаційних систем, Хмельницький національний університет
Кафедра комп'ютерної інженерії та інформаційних систем, Хмельницький національний університет

Координаційна зустріч з проекту “European Human Rights Law for Universities of Ukraine and Moldova” – ERASMUS+ HRLAW

14 квітня 2019 року у Королівському технологічному університеті KTH (м. Стокгольм, Швеція) відбулась 5-а координаційна зустріч з поточного проекту ERASMUS+ 573861-EPP-1-2016-1-EE-EPPKA2-CBHE-JP “European Human Rights Law for Universities of Ukraine and Moldova” – ERASMUS+ HRLAW, в якій Хмельницький національний університет представили завідувач кафедри комп’ютерної інженерії та системного програмування, д.т.н., професор Говорущенко Тетяна Олександрівна, декан факультету комп’ютерних і телекомунікаційних систем, к.т.н., професор Савенко Олег Станіславович, доцент кафедри комп’ютерної інженерії та системного програмування к.т.н., доцент Лисенко Сергій Миколайович та доцент кафедри права д.ю.н., доцент Герц Алла Анатоліївна.

 

 

 

В перший день координаційної зустрічі відбувся круглий стіл з співробітниками Королівського технологічного університету, а також екскурсія територією, бібліотекою та корпусами KTH Університету.

 

 

 

 

В другий день зустрічі співробітники Королівського технологічного університету представили стратегію діяльності відділу міжнародних зв’язків, провели тренінг з написання грантових заявок, розповіли про особливості кредитної мобільності студентів та викладачів.

 

 

 

В третій та четвертий дні координаційної зустрічі українські партнери взяли участь у навчальному семінарі “Applying constructive alignment for enhancing learning in engineering programmes“.

 

 

 

Translate »