Участь викладача та студентів кафедри у міжнародній науково-практичній конференції «56. Konferencja Studenckich Kół Naukowych» (м. Краків, Польща).

Викладач кафедри комп’ютерної інженерії та системного програмування Лисенко Сергій та студенти групи КІ2м-18-1 Євген Бурдаш та Віталій Комаров взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції «56. Konferencja Studenckich Kół Naukowych», яка проводилася в Гірничо-металургійній академії ім. Станіслава Сташиця, Факультет інформатики, електроніки та телекомунікації (м. Краків, Польща).

Під час роботи конференції було подано 340 робіт, підготовлених 537 авторами, членами студентських наукових груп з 3 національних університетів та 11 закордонних університетів.

Доповіді були представлені у 26 тематичних секціях.

Студенти відмінно здійснили доповідь на тему Detection of the Botnets’ Low-rate DDoS Attacks Based on Self-Similarity та отримали схвальні відгуки від журі.

Крім того, результати наукових досягнень студентів були опубліковано в спеціальній збірці наукових праць.