Міжнародна мобільність викладача та студентки Талліннський технічний університет (TalTech University, Естонія)

29-31 травня 2023 р. доцент кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем Кіра Бобровнікова та студентка групи ІСТм-22-1 Анна Владовська відвідали Талліннський технічний університет (TalTech University, Естонія) з метою участі у триденному семінарі «Правове забезпечення кібербезпеки критичної інформаційної інфраструктури» в межах короткострокової академічної мобільності.
Відповідно до програми семінару, було взято участь у лекціях та тренінгах з аспектів цифровізації критичних ІТ-інфраструктур та їх правового забезпечення, учасниці ознайомилися з методикою проведення занять на юридичному факультеті TalTech.
Також для учасників семінару було проведено екскурсію по історичному центру Таллінну – старому місту та Таллінському порту.
Сертифікат учасника – Анна Владовська:
Сертифікат учасника – Кіра Бобровнікова: