Завершився ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України у 2023 році.

Викладач кафедри взяв активну участь у науковій підготовці учнів міста Хмельницького.

Науковим консультантом цьогорічних призерів був д.т.н, проф. Лисенко Сергій Миколайович:

І місце — Нікіта Бриндак – Хмельницька гімназія № 1 імені Володимира Красицького (секція «Кібербезпека»)

ІІІ місце – Олександра Станецька – Хмельницька гімназія № 1 імені Володимира Красицького  («Системи та технології штучного інтелекту»);

Найщиріші вітання переможцям, найкращим МАНівцям 2023 року – юним науковцям нашої громади, а також їхнім науковим керівникам!

Зичимо подальших творчих успіхів і здобутків!