Кафедра комп'ютерної інженерії та інформаційних систем, Хмельницький національний університет
Кафедра комп'ютерної інженерії та інформаційних систем, Хмельницький національний університет

Робота кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем ХНУ над міжнародним проєктом ERASMUS+ SMART-PL

В червні 2023 року завідувач кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем Хмельницького національного університету проф. Тетяна Говорущенко та доцент кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем Хмельницького національного університету доц. Єлизавета Гнатчук здійснили робочий візит до Вроцлавської політехніки (Польща) та Католицького університету Левена (Бельгія) в рамках роботи над міжнародним проектом ERASMUS+ SMART-PL “Персоналізована модель навчання студентів на основі віртуального навчального середовища інтелектуального тьюторства “Навчання без обмежень”.
З 12 по 16 червня 2023 року Тетяна Говорущенко і Єлизавета Гнатчук перебували з робочим візитом у Вроцлавській політехніці, де обговорювались питання менеджменту індивідуальних талановитих студентів в процесі групового навчання, забезпечення мікрокваліфікацій для студентів, організація тьюторингу у Вроцлавській політехніці, геймифікація освітнього процесу, забезпечення індивідуальної освітньої траєкторії студентів, забезпечення доступності освіти для студентів з особливими освітніми потребами. В процесі роботи у Вроцлавській політехніці Тетяна Говорущенко і Єлизавета Гнатчук отримали багато цікавої та корисної інформації, здобули нові знання, які обов’язково будуть використані в освітньому процесі кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем Хмельницького національного університету (зокрема, до впровадження на кафедрі вже з 1 вересня 2023 року планується механізм тьюторінгу, створення інклюзивної лабораторії для студентів з особливими освітніми потребами, тощо).
З 19 по 21 червня 2023 року Тетяна Говорущенко і Єлизавета Гнатчук перебували з робочим візитом у Католицькому університеті Левена (на факультеті інженерних технологій, розташованому в м. Гент), де обговорювались питання підтримки студентів під час онлайн-навчання, тьюторингу, навчання впродовж життя, навчання студентів з використанням сучасних інформаційних технологій, забезпечення доступності освіти для студентів з особливими потребами, а також забезпечення якості освітнього процесу у Католицькому університеті Левена. Під час такого візиту Тетяна Говорущенко і Єлизавета Гнатчук також отримали багато нової інформації та згенерували ряд нових ідей, які також плануються до використання в освітньому процесі кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем Хмельницького національного університету (зокрема, опитування студентів з використанням спеціалізованого програмного забезпечення Qualtrics, організація освітнього процесу для студентів з проявами дислексії, дискалькулії, аутизму, тощо).
Крім цього, під час візиту у Католицький університет Левена відбулась зустріч по менеджменту виконання проєкту ERASMUS+ SMART-PL “Персоналізована модель навчання студентів на основі віртуального навчального середовища інтелектуального тьюторства “Навчання без обмежень”, на якій партнери прозвітували про досягнуті результати і обговорили наступні дії та активності, зокрема, отримання українськими університетами спеціалізованого обладнання для формування інклюзивних лабораторій, робота над віртуальним навчальним середовищем інтелектуального тьюторства, тощо.
Translate »