Нагородження грамотами кращих студентів з нагоди Дня Cтудента

Символічно до Міжнародного дня студента Ректор Хмельницького національного університету нагородив грамотами кращих студентів спеціальностей Комп‘ютерна інженерія та Інформаційні системи та технології:

?Людмилу Янткову, група ІСТ-22-1;
?Ірину Забєліну, група ІСТм-22-1;
?Юлію Ільчишину, група КІ2-20-1;
?Аду Білінську, група КІ2м-22-1

А також доцента кафедри КІІС Марію Вікторівну Капустян як найкращого куратора факультету інформаційних технологій

А Грамоту «За відмінні успіхи у навчанні, активну громадську позицію, особистий внесок в розвиток молодіжного руху та з нагоди відзначення Міжнародного дня студента” отримала Голова студентської ради ФІТ, студентка групи КІ2-20-1 Валерія Швайко.

Урочисте нагородження відбулось у Хмельницькій міській раді, грамоту вручав Хмельницький міський голова Олександр Симчишин

Вітаємо наших студентів з Міжнародним днем студентства та бажаємо подальших здобутків у навчанні!