Зустріч учасників консорціуму Міжнародного проєкту ERASMUS+ MOVEx

У листопаді 2023 року відбулась очна зустріч учасників консорціуму Міжнародного проєкту ERASMUS+ MOVEx “Development of the Model and Open database of Virtual national and international academic Exchange programs to facilitate the university students’ academic mobility and international cooperation” у Wrocław University of Science and Technology (м. Вроцлав, Польща).
Хмельницький національний університет на зустрічі у Вроцлаві представляли завідувачка кафедри КІІС проф. Тетяна Говорущенко, координаторка проєкту від ХНУ, та доцент кафедри КІІС доц. Елизавета Гнатчук, учасниця проєкту.
На зустрічі обговорювались питання, пов’язані із менеджментом проєкту ERASMUS+ MOVEx, досягнуті на даний момент результати проєкту, а також майбутні завдання проєкту, серед яких розроблення 7 microcredentials кожним університетом-партнером та проєктування і реалізація веб-порталу “Єдиний інформаційний простір” для забезпечення віртуальних обмінів студентів, що повинен виконати саме Хмельницький національний університет.

Крім цього, проф. Тетяна Говорущенко та доц. Єлизавета Гнатчук стали учасниками цікавих тренінгів з розроблення microcredentials, із застосування problem (project)-based learning, а також з особливостей покоління Z, представниками якого є наші сьогоднішні студенти.
В процесі роботи у Вроцлавській політехніці Тетяна Говорущенко і Єлизавета Гнатчук отримали багато цікавої та корисної інформації, здобули нові знання, які обов’язково будуть використані в освітньому процесі кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем Хмельницького національного університету (зокрема, на січень 2024 року Тетяна Говорущенко та Єлизавета Гнатчук планують проведення тренінгу з особливостей покоління Z та із застосування problem (project)-based learning для викладачів кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем).