Організація консультаційного офісу для підтримки програм віртуальної мобільності в Хмельницькому національному університеті

На базі відділу міжнародних зв’язків Хмельницького національного університету, в рамках виконання міжнародного проєкту ERASMUS+ MOVEx, під патронатом проректорки з науково-педагогічної роботи ХНУ Катерини СКИБИ та за ініціативи координаторки проєкту ERASMUS+ MOVEx, завідувачки кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем Тетяни ГОВОРУЩЕНКО організовано консультаційний офіс для підтримки програм віртуальної мобільності (навчальний корпус №4 ХНУ, ауд. 4-218), який розпочинає свою роботу з 16 жовтня 2023 року.

Консультаційний офіс надаватиме послуги як викладачам, так і студентам:

• консультаційні послуги з використання та популяризації створеної в рамках проєкту ERASMUS+ MOVEx онлайн-платформи «Єдиний інформаційний простір» (https://move-x.khmnu.edu.ua/) для організації віртуальних академічних обмінів між університетами (як партнерами проєкту, так і іншими університетами України та світу) за моделлю мікрокредитних курсів (мікрокваліфікацій, microcredentials)
  • консультаційні послуги з використання університетського модульного середовища для організації віртуальної академічної мобільності між університетами
  • консультаційні послуги з популяризації та організації COIL-обмінів (Collaborative Online International Learning)
  • послуги з підтримки проведення освітніх та просвітницьких заходів щодо розроблення мікрокредитних курсів, щодо організації COIL-обмінів тощо.

Консультаційні послуги з використання та популяризації онлайн-платформи «Єдиний інформаційний простір» надаватиме професор кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем Сергій ЛИСЕНКО, який є учасником міжнародного проєкту ERASMUS+ MOVEx та розробником онлайн-платформи «Єдиний інформаційний простір».

Консультаційні послуги з популяризації та організації COIL-обмінів надаватиме професор кафедри міжнародних економічних відносин Ілона ДУМАНСЬКА, яка є активною учасницею та організаторкою COIL-обмінів.

Консультаційні послуги з використання університетського модульного середовища для організації  віртуальної академічної мобільності надаватимуть начальниця відділу міжнародних зв’язків Людмила РЕМІШЕВСЬКА та фахівчиня відділу міжнародних зв’язків Анастасія ЗАРЖИЦЬКА.

Крім цього, до складу консультаційного офісу для підтримки програм віртуальної мобільності входять координатори академічної мобільності кожного з восьми факультетів (згідно з наказом ХНУ №161 від 04.11.2022 р.): Анастасія ДАНИЛКОВА (факультет економіки і управління), Оксана ДОМБРОВСЬКА (факультет технологій і дизайну), Тетяна ЧОПИК (факультет здоров’я, психології, фізичної культури та спорту), Неля МЕДВЕДЧУК (факультет управління, адміністрування і туризму), Володимир КУРСКОЙ (факультет інженерії, транспорту та архітектури), Оксана ОНИШКО (факультет інформаційних технологій), Юрій МУДРИК (факультет міжнародних відносин і права), Людмила ТЕРЕЩЕНКО (гуманітарно-педагогічний факультет).