В суботу, 6 травня 2023 року, викладачі кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем ХНУ (Комп’ютерна Інженерія ХНУ) організували пікнік у дендропарку для своїх найкращих та найвеселіших студентів! ???
Пікнік вдався на 100% – була і руханка від нашого робота Степана (до речі, з нього вийшов суперовий фітнес-тренер?), і гра в “крокодила” (перемогла команда викладачів – так склалось ?), і пісні під гітару (наші студенти виявились дуже талановитими й співочими ?)! Головне, що участь в усіх активностях брали як студенти, так і викладачі – і це було єднання, і це було надзвичайно круто, і це, сподіваємось, саме ті щасливі моменти студентського життя, які запам’ятаються нашим студентам назавжди! ???
А ми із викладачами вкотре переконались, що наші студенти – таки найкращі! ??????