Вебінар на тему: “Kubernetes як ефективний інструмент DevOps-інженера”

4 травня 2023 р. група ІСТм-22-1 в межах вивчення освітньої компоненти «IT-інфраструктури» взяла участь у вебінарі на тему: “Kubernetes як ефективний інструмент DevOps-інженера”.
Під час заходу спікер Шутенко Костянтин – Senior DevOps Engineer компанії «ONSEO», студент магістратури спеціальності “Кібербезпека” факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Вінницького національного технічного університету поділився своїм багаторічним практичним досвідом DevOps інженера.

На вебінарі було розглянуто наступні питання: що таке DevOps-процеси і навіщо вони потрібні; основи Kubernetes, його фундаментальні концепції; Kubernetes, як інструмент для вирішення основних задач DevOps-інженера; технологія оркестрації Kubernetes.

Студенти групи ІСТм-22-1 одержали нові корисні знання, а також практичні рекомендації та ідеї з автоматичного розгортання, масштабування і управління контейнеризованими застосунками.