Платформа JOBITT для пошуку віддалених робочих місць в міжнародних компаніях випускниками ІТ-спеціальностей

Компанія JOBITT презентує платформу, яка допомагає випускникам IT-спеціальностей знаходити віддалені робочі місця в міжнародних компаніях. У зв’язку з поточною ситуацією, місія такої компанії стає особливо актуальною, оскільки дозволяє більшій кількості молодих ІТ-фахівців знайти відповідну роботу.
JOBITT – Це революційний пошук роботи в галузі інформаційних технологій.
JOBITT – це унікальна платформа, створена для оптимізації процесу пошуку роботи для фахівців у сфері інформаційних технологій по всьому світу.
Вона пропонує унікальне поєднання анонімності, зручності та фінансових стимулів, що робить її незамінною платформою для пошуку роботи для кандидатів та роботодавців.
Переваги JOBITT:
  • Система мотивації
Кожен користувач JOBITT, незалежно від того, чи є він кандидатом, чи компанією, автоматично стає партнером. Користувачам надається унікальне посилання, яке вони можуть поділитися, і якщо через це посилання здійснюється успішний найм, вони отримують бонус у розмірі 10% від першої зарплати. Важливо, що партнерська програма не потребує рекомендації на конкретну посаду. Бонус надається у разі успішного найму протягом 30 днів після переходу за посиланням.
  • Грошовий бонус для кандидатів
Унікальною можливістю на JOBITT є отримання грошового бонусу за успішний найм. Якщо ви є кандидатом, завжди перевіряйте вакансії на JOBITT перед тим, як подати заявку в інших місцях. Ви отримаєте бонус у розмірі 10% від своєї зарплати.
  • Платформа працює на користь вам
Автоматичний відправник може автоматично подавати заявки на кожну нову роботу, яка відповідає вашому профілю. Вам потрібно лише реагувати на відповідні пропозиції, що дозволяє заощадити час.
  • Інтеграція з Telegram
Вам не потрібно відвідувати платформу після реєстрації. Telegram-бот дозволяє отримувати повідомлення, відповіді, сповіщення і навіть спілкуватися з кандидатами або рекрутерами безпосередньо в Telegram.
  • Зручний процес
З JOBITT вам не потрібно створювати компанійний або кандидатський профіль з нуля. Просто відповідайте на вакансії, які вам подобаються, і штучний інтелект автоматично створить профіль на основі вашого резюме. Компанії також можуть надсилати пропозиції кандидатам, і профілі будуть створюватися автоматично.
Посилання на ресурс  https://jobitt.com/invite/9075397033