Проєкт Erasmus+ Unite! Green Transition in Ukraine

Представники 7 ЗВО України та Національного Агентства із забезпечення якості вищої освіти зібралися у Вроцлавському політехнічному університеті (Wrocław Tech, Польща) протягом 25-28 січня для обговорення нового проєкту Green Transition in Ukraine за програмою Erasmus+ Unite!

Проєкт передбачає реалізацію 4-х завдань для забезпечення сталого розвитку університетів України:
⁃ створення зеленого стандарту в університетах;
⁃ розробка курсів та тренінгів для студентів та викладачів за тематикою «Енергоефективність», «Зелений кампус», «Метакампус» та інше;
⁃ огранізація літньої школи для студентів;
⁃ підготовка малокредитних курсів для здобуття компетентностей зі сталого розвитку.

Хмельницький національний університет також долучено до проєкту «Зеленої трансформації», зокрема, в проєкті братиме участь кафедра комп’ютерної інженерії та інформаційних систем. На першому мітингу Хмельницький національний університет представляла учасниця проєкту, старша викладачка кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем, доктор філософії Ольга Павлова.

Детальніша інформація про проєкт на сайтах партнерів: