Ресурс DOU оновив щорічний рейтинг ІТ-університетів.

Зокрема важливим фактом є те, Хмельницький національний університет зайняв 14 місце.

Іншими цікавими та показовими є факти:

• Хмельницький національний університет  вперше потрапив до рейтингу і посів 14-те. Основна перевага ХНУ — високі зарплати його студентів і випускників.
  • Хмельницький національний університет випускає переважно розробників: 86% айтівців, які вчилися тут, працюють за цією спеціалізацією. Зарплати цих фахівців дещо вищі від середнього рівня: медіанна зарплата розробників у 2022 році становила $2900.
  •  Готовність студентів і випускників рекомендувати університет оцінена у 6,7 бала з 10 проти 6,9 загалом у всіх університетах. Найкориснішою навичкою, отриманою у виші, 51% респонденти називають вміння вчитися та працювати з інформацією.
  •  Рівень знання англійської мови серед студентів і випускників вишу теж дещо нижчий від середнього: 48% оцінили його як Upper Intermediate чи Advanced проти 51% у всіх університетах.
  •  ХНУ — один з двох ЗВО в нашому рейтингу, де студенти цього року вчаться переважно офлайн.

Цікава інфографіка:

• спеціалізація