Сьогодні, 29 травня 2023 року, з нашого затишного КІІС-гніздечка випурхнули 25 пташенят – 25 наших магістрів, випускників єдиної в ХНУ освітньо-наукової програми “Комп’ютерна інженерія та програмування”… ![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1.5/16/1f44f.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1.5/16/1f44f.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1.5/16/1f44f.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1.5/16/1f44f.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1.5/16/1f44f.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1.5/16/1f44f.png)
6 таких довгих і таких коротких років вони провели в нашій КІІС-родині, разом з нами пережили два ковідних і півтора воєнних роки, проте не зійшли з дистанції, а успішно досягли своєї мети і сьогодні здобули диплом магістра! ![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta9/1.5/16/1f525.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta9/1.5/16/1f525.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta9/1.5/16/1f525.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta9/1.5/16/1f525.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta9/1.5/16/1f525.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta9/1.5/16/1f525.png)
Бажаємо нашим сьогоднішнім випускникам професійного зростання, успішних проєктів, життєвих успіхів під мирним небом рідної України! ![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
І, як і всіх наших випускників, просимо – не забувайте рідну альма-матер та рідну кафедру, ми завжди вам раді![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)