Робоча зустріч за результатами виконання проєкту ERASMUS+ HRLAW

23-25 жовтня 2019 рок відбулась чергова робоча зустріч за результатами виконання проєкту ERASMUS+ HRLAW в Королівському технологічному інституті (м. Стокголм, Швеція). Хмельницький національний університет на цій зустрічі представляли: д.т.н., проф., завідувач кафедри комп’ютерної інженерії та системного програмування Хмельницького національного університету, координатор проєкту в ХНУ Тетяна Говорущенко та д.ю.н., доц., доцент кафедри права Хмельницького національного університету, відповідальний виконавець проєкту Алла Герц.

На робочій зустрічі було обговорено ряд важливих робочих моментів проєкту: підтримка функціонування студентського омбудсмена, застосування розроблених кодексів академічної доброчесності та академічної етики в академічному середовищі університету, використання розроблених під час проєкту навчальних курсів при підготовці студентів (зокрема, магістрів та докторів філософії) інженерних спеціальностей. Тетяна Говорущенко та Алла Герц представили напрацювання, виконані Хмельницьким національним університетом під час виконання проєкту, розповіли про процедуру вибору студентського омбудсмену ФПКТС ХНУ, про діяльність комісії з академічної доброчесності та етики в університеті, а також представили імплементацію розробленого курсу в навчальний план докторів філософії спеціальності “Комп’ютерна інженерія”. Європейські партнери ухвалили рішення, що проєктні результати Хмельницького національного університету мають високий рівень, і рекомендували продовжити розвивати зазначені напрямки після завершення проєкту.
Крім цього, обговорювались такі важливі для українських університетів питання, як підвищення якості освітнього процесу та залучення стейкхолдерів до формування компетентностей і результатів навчання освітніх програм.