Участь студентів спеціальностей “Комп’ютерна інженерія” і “Комп’ютерна інженерія та програмування” в хакатоні UrbanHack

10-11 жовтня 2019 року ГО “ІТ Кластер м. Хмельницького”, за загальноєвропейської ініціативи Meet and Code, провів хакатон UrbanHack, спрямований на інноваційний розвиток міста Хмельницького.
В хакатоні брали участь 10 команд, в тому числі 5 команд, які складались зі студентів спеціальностей “Комп’ютерна інженерія” і “Комп’ютерна інженерія та програмування” Хмельницького національного університету.
Всі 10 команд представили достойні, цікаві та корисні проєкти. Проте, як і в будь-якому конкурсі, були обрані 3 команди-переможці. Всі 3 призових місця посіли проєкти, розроблені студентами спеціальностей “Комп’ютерна інженерія” і “Комп’ютерна інженерія та програмування” Хмельницького національного університету.
Так, 3-є місце посіла команда “KhmelCity” у складі: Головко Ілля (гр. КІ2-19-1), Кравчук Софія (гр. КІ2-19-2), Гоба Каріна (гр. КІ2-19-1), Полтавська Валерія (гр. КІ2-19-1), під керівництвом асистента кафедри комп’ютерної інженерії та системного програмування Павлової О.О., яка запропонувала проєкт про вміщені у одному додатку всі сервіси міста(ЖКХ, лікарні, оплата рахунків, пошук місць відпочинку і т.і.).
2-е місце посіла команда “UrbanCare” у складі: Бурдаш Євген (гр. КІ2м-18-1), Комаров Віталій (гр. КІ2м-18-1), Бутенко Ольга (гр. КІ-17-2), під керівництвом доцента кафедри комп’ютерної інженерії та системного програмування Лисенка С.М., яка запропонувала проєкт, присвячений сортуванню сміття.
І переможне 1-е місцепосіла команда “Smarties” у складі: Кузьмін Андрій (гр. КІ2-19-1), Колосовський Віталій (гр. КІ2-19-1), Саід Артур (гр. КІ2-19-1), Забавський Олександр (гр. КІ2-19-2), під керівництвом асистента кафедри комп’ютерної інженерії та системного програмування Павлової О.О., яка запропонувала проєкт «Розумна парковка», який допоможе користувачам побачити, чи є вільні паркомісця в центрі міста, ще перебуваючи далеко від нього, а також побачити це паркомісце в режимі реального часу за допомогою відео з камер.
Кафедра комп’ютерної інженерії та системного програмування, як завжди, пишається своїми вихованцями та щиро вітає переможців!