З 3 по 9 вересня здобувачка освітньої програми «Комп’ютерна інженерія та програмування» Валерія Швайко брала участь у літній школі “Startups, Transfer and Digital studies” від університету Адама Міцкевича (Польща) разом з європейським університетом Віадріне у Франфуркт-на-Одері (Німеччина)
Весь навчальний процес відбувався в Колегіумі Полонікумі, що є їх спільним дослідницьким центром у м. Слубіце (Польща).

«Я мала нагоду відвідати серію лекцій та воркшопів присвячених темі стартапів Найбільше запам’ятався форум Phineo Startups Incubator, до якого ми спеціально їздили у Берлін. На воркшопі були представлені стартапи та покроковий опис як лише з однієї ідеї, зробити цілий готовий до вживання продукт.

Окрім цього, я мала змогу глибше дізнатись культуру одразу двох країн, на мовних лекціях та “cross culture” воркшопах.

Було і чимало цікавих екскурсій як наприклад, до New School of Digital Studies, де розповідали про детальніше занурення у тонкощі процесу для початку стартапів і як саме це відбувалось на прикладі їх проектів, так і по визначних місцях м. Франфуркт-на-Одері та Слубіце.

Загалом за період навчання у літній школі, я змогла вивчити багато нового для себе, для подальшого застосування вивченого у своїх проектах, а також розвинула навички командної роботи та спілкування з новими цікавими людьми» – поділилась враженнями Валерія.