Випуск магістрів за спеціальністю “Комп’ютерна інженерія”

31 травня 2019 року кафедра комп’ютерної інженерії та системного програмування Хмельницького національного університету відсвяткувала черговий випуск магістрів за спеціальністю “Комп’ютерна інженерія”!
Кафедра КІСП єдина в університеті випускає магістрів за 2-річною освітньо-науковою програмою. Цьогоріч навчання за освітньо-науковою програмою “Комп’ютерна інженерія” завершили 23 студенти.
Під час святкування випуску завідувач кафедри КІСП д.т.н., проф. Говорущенко Т.О. вручила випускникам дипломи магістрів, декан ФПКТС к.т.н., проф. Савенко О.С. вручив грамоти кращим випускникам, після чого всі випускники склали жартівливу присягу магістра, яку підготувала студентська рада ФПКТС ХНУ! Звісно ж, не обійшлось і без традиційної фотосесії біля банеру рідного факультету. Завершилось святкування традиційно – тортиком і кавою.
Дякуємо студраді ФПКТС за допомогу в організації та проведенні свята!
А нашим розумашкам-випускникам бажаємо значних кар’єрних здобутків та успіхів у їхньому професійному житті!