Участь викладачів кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем в українсько-польському проєкті GTUA «Зелена трансформація українських університетів», м. Вроцлав, Польща

З 24 по 27 квітня 2023 року відбулась чергова робоча зустріч проєкту GTUA «Зелена трансформація українських університетів», у якій брали участь сім закладів вищої освіти України (НУ «Львівська політехніка», Луцький національний університет, Дніпровська політехніка, Харківський університет радіоелектроніки, Сумський Державний університет, НУ «Одеська політехніка», Хмельницький національний університет), а також представники Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Команду Хмельницького національного університету представляли доцент кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем Ірина Засорнова та старший викладач кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних систем Ольга Павлова.

Захід організовано Вроцлавською Політехнікою (м. Вроцлав, Польща) за підтримки Польського національного агентства академічних обмінів NAWA. Метою цієї зустрічі було обговорення проєкту Зеленого стандарту та модель Зеленого кампусу для ЗВО України.

Учасники проєкту GTUA «Зелена трансформація українських університетів»

Під час візиту команда ХНУ відзвітувала про початок «Зелених трансформацій» у нашому університеті, про кроки, які вже було зроблено у цьому напрямку, а також склали план подальших дій та заходів із запровадження Зеленого стандарту та моделі Зеленого кампусу в українських ЗВО.

Представлення проєкту Зеленого стандарту командою ХНУ