27 квітня 2023 року в офісі рівненського відділення ІТ компанії SoftServe відбувся форум Teacher’s Community Gathering.

Участь у заході взяв Сергій Лисенко.

В програмі заходу була екскурсія офісом ІТ компанії SoftServe, виступи спікерів, зокрема, TAC Director HQ Андрія Переймибіди,  Global University Partnership Manager Ольги Курни, TAC Manager Лесі Клакович, Corporate Education Manager Марії Рашкевич, а також TAC Lead Рівне Катерини Малаш.

На зустрічі піднімалися питання важливості взаємодії освітян з ІТ індустрією, перспективи розвитку ІТ-освіти в України у воєнний та повоєнних часи.

Було налагоджено зв’язки з колегами інших ВНЗ, а також підписано угоду про співпрацю ІТ компанії SoftServe та ХНУ.