Воркшоп із серії «Students4Students» з графічного дизайну відбувся!

27 листопада 2020 року, відбувся цікавий воркшоп із серії «Students4Students» з графічного дизайну та розробки логотипів, корпоративного дизайну та брендингу для студентів освітніх програм ‘Комп’ютерна інженерія та програмування’ та ‘Інформаційні системи та технології’ ХНУ, а також для бажаючих школярів 10-11-х класів, який проводив автор банерів та оголошень всіх івентів кафедри комп’ютерної інженерії та системного програмування ХНУ, дизайнер-фрілансер, студент другого курсу освітньої програми ‘Комп’ютерна інженерія та програмування’ Олександр Забавський.
Всі присутні як в iHUB’i, так і в Zoom’i мали можливість створити свою першу ілюстрацію за допомогою програми Аdobe Illustrator під керівництвом нашого Сашка.
Дякуємо нашому неповторному спікеру Олександру Забавському!
Дякуємо нашій викладачці Ользі Павловій за постійну підтримку та організацію п’ятничного студентського руху в iHUB’i!