Воркшоп із серії «Students4Students». Аdobe Illustrator

Шановні студенти освітніх програм ‘Комп’ютерна інженерія та програмування’ і ‘Інформаційні системи та технології’!
Цієї п‘ятниці, 27 листопада 2020 року, ми знову запрошуємо всіх активних та креативних на воркшоп із серії «Students4Students» в iHUB (хто здоровий і в Хмельницькому) та онлайн в Zoom (хто хворіє чи поза межами міста).
 Обіцяли по івенту щоп’ятниці – робимо! Всі обіцянки завжди дотримуємо .
Спікером нового івенту буде автор банерів та оголошень всіх івентів кафедри комп’ютерної інженерії та системного програмування ХНУ, дизайнер-фрілансер, студент другого курсу освітньої програми ‘Комп’ютерна інженерія та програмування’ Олександр Забавський.
Всі, кому цікавий графічний дизайн та розробка логотипів, корпоративний дизайн та брендинг, мають можливість покреативити та створити свою першу ілюстрацію за допомогою програми Аdobe Illustrator.
Гарантуємо мега творчу атмосферу та натхненний настрій івенту!