Захист проектів студентів 2-го та 3-го курсів курсів освітніх програм «Комп’ютерна інженерія та програмування» та «Інформаційні системи та технології»

22 грудня 2023 року відбувся захисту проектів студентів 2-го та 3-го курсів освітніх програм «Комп’ютерна інженерія та програмування» та «Інформаційні системи та технології» Хмельницького національного університету.

Студенти демонстрували результати свої піврічної проєкти в напрямку розробки програмного забезпечення (С++, ASP .NET CORE C#).

Захід відвідав представник ІТ-індустрії, випускник освітньої програми «Комп’ютерна інженерія» Андрій Крищук, PhD, Senior Software engineer.