Зустріч учасників консорціуму Міжнародного проєкту ERASMUS+ MOVEx

У грудні 2023 року відбулась чергова очна зустріч учасників консорціуму Міжнародного проєкту ERASMUS+ MOVEx “Development of the Model and Open database of Virtual national and international academic Exchange programs to facilitate the university students’ academic mobility and international cooperation” у TalTech – Tallinn University of Technology.
Хмельницький національний університет на зустрічі у Таллінні представляли завідувачка кафедри КІІС проф. Тетяна Говорущенко, координаторка проєкту від ХНУ, та доцент кафедри КІІС доц. Єлизавета Гнатчук, учасниця проєкту.
На зустрічі обговорювались кращі практики діджиталізаціі, масові відкриті онлайн курси та онлайн-навчання в Талліннському технічному університеті. Учасники зустрічі мали можливість послухати презентації від Міністерства освіти і науки Естонії щодо діджиталізації освітнього процесу та від Бізнес-центру e-Estonia щодо електронного урядування.
Крім цього, відбулись два семінари, присвячені менеджменту проєкту ERASMUS+ MOVEx та поточним результатам проєкту, де Тетяна Говорущенко та Єлизавета Гнатчук представляли напрацювання команди ХНУ – перелік та силабуси 7 microcredentials, результати вивчення кращих практик та проблем, пов’язаних з онлайн-навчанням, практики ХНУ в галузі віртуальних обмінів науково-педагогічного персоналу, а також загальні вимоги та діаграму прецедентів веб-порталу “Єдиний інформаційний простір” для забезпечення віртуальних обмінів студентів, який розробляє саме Хмельницький національний університет.